Ons team

Directie
Beppie Vendrik, directeur
telefoon: 06 406 15 329
e-mail: directie@dekristal.nl
werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
 
Sonja van Enk, adjunct-directeur
e-mail: svanenk@dekristal.nl
werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
 
Leerkrachten
Feline Arentsen
e-mail: farentsen@dekristal.nl
werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Miryam van Beaumont
e-mail: mvanbeaumont@dekristal.nl
werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag
 
André van Boordt
e-mail: avanboordt@dekristal.nl
werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Bente Bos
e-mail: bbos@dekristal.nl
werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Robert Bosman
e-mail: rbosman@dekristal.nl
werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Wendy Hennipman - Engels
e-mail: whennipman@dekristal.nl
werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

Manon Hoogendoorn
e-mail: mhoogendoorn@dekristal.nl
werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag
  
Tessa Hordijk
e-mail: thordijk@dekristal.nl
werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Kirti Jagessar
e-mail: kjagessar@dekristal.nl
werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
 
Birgit Kok
e-mail: bkok@dekristal.nl
werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
 
Maartje van Maanen
e-mail: mvanmaanen@dekristal.nl
werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
 
Judi Poels
e-mail: jpoels@dekristal.nl
werkdagen: dinsdag en woensdag

Martine Rijnaard
e-mail: mrijnaard@dekristal.nl
werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
  
Joke van der Woude
e-mail: jvanderwoude@dekristal.nl
werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
 
Onderwijsassistenten
Dennie van Doornik
e-mail: dvandoornik@dekristal.nl
werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Maaike Kruisdijk - Veenemans
e-mail: mkruisdijk@dekristal.nl
werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
 
Ursula Nagel
e-mail: unagel@dekristal.nl
werkdagen: maandag en vrijdag

Maartje Rake
e-mail: mrake@dekristal.nl
werkdagen: dinsdag

Esther Schappert
e-mail: eschappert@dekristal.nl
werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
 
Myriam Verhoef-Arendsen
e-mail: mverhoef@dekristal.nl
werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag
 
Ingrid Vincent
e-mail: ivincent@dekristal.nl
werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
 
Chantal van Willigen
e-mail: cvanwilligen@dekristal.nl
werkdagen: dinsdag, woensdag en donderdag
 
Verder horend bij het team
Françoise Speijer, logopedist
e-mail: fspeijer@dekristal.nl
werkdagen: maandag, woensdag en vrijdag

Deborah La Nooy, administratief medewerker
e-mail: dlanooy@dekristal.nl
werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag 
 
Janny Optendrees - Boele, facilitair medewerker
e-mail: joptendrees@dekristal.nl
werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Bianca van den Velden - van Bergen Bravenboer
e-mail: bvandenvelden@@dekristal.nl
werkdagen: maandag en vrijdag
 
Hans Meuleman, conciërge
e-mail: hmeuleman@dekristal.nl
werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
  
Externen
Kim van Staalduine - Speijer
Oefentherapeur Cesar
 
Karin van de Bovenkamp
Schoolarts
 
Maaike Knoppers
Logopedist Sprekend Logopedie

Joanne Hakkesteegt
Jeugdzorgwerker